Новини

7 грудня - Всесвітній День української хустки


Зі святом - Покрови Пресвятої Богородиці!

Зі святом - Днем працівників працівників професійно-технічної освіти та 80-ю пічницею профтех!

Зі святом – Днем працівників професійно-технічної освіти та 80-ю річницею створення профтех, учнівська молодь привітала інженерно-педагогічний колектив Деражнянського ЦПО. Вихованці креативно, на славу підготували не лише концертну програму, а й душевні відео та фотопрезентації. Педагоги та працівники центру щиро дякують активістам учнівського самоврядування за піднесений ранковий настрій, яскраві емоції і щирість вітальних слів.Дякую учням 13 та 23 групи за щирі вітання та квіти!


  Свято Першого дзвоника   

Центр професійної освіти радо відчинив двері першокурсникам. Дякуємо  випускникам шкіл, що надали перевагу професійній освіті і щиро бажаємо учням натхнення, успіхів та безперебійного навчання. Рада вітати учнів 13 групи професії "Контролер-касир; обліковець з реєстрації бухгалтерських даних" з першим кроком до обраної професії!


Відкритий  позаурочний захід "Що? Де? Коли?" з професії "Контролер; касир" майстра в/н Федорович І.С.
27 лютого в актовій залі Центру відбулася інтелектуалів гра «Що? Де? Коли?» з професії контролер-касир.  Учасниками гри були учні 13 групи – комада «Знавці», а їх  суперниками  команда досвідчених викладачів «Відекоманда».  Гру підготувала майстер виробничого навчання Федорович Іванна Сергіївна,  згідно індивідуального плану проходження атестації педагогічних працівників у 2019-2020 навчальному році. Гра – це завжди пробудження емоцій, можливість відволіктися від повсякдення. Метод навчальної гри пробуджує мотивацію учнів, адреналін, креативність, взаємодію.  Без ерудиції, вміння логічно мислити, практично використовувати власні знання, шукати і знаходити необхідну інформацію в сучасному світі не обійтися. Тож команда “Знавці” гідно показала власні знання та одержала перемогу, а кращим гравцем став капітан команди Габай Юрій, який одержав кубок Мудрої сови.  Дякуємо всім хто долучився до заходу!


Відкритий урок на тему:"Чеки різних видів"
27 листопада 2019 року відбувся відкритий урок виробничого навчання з групою №13 на тему: “Отримання чеків різних видів”. Згідно індивідуального плану проходження атестації у 2019 -2020 навчальному році.Навчально – виховна мета уроку: формування в учнів вмінь та навичок якісно виконувати операції продажу товарів з використанням чеків різних видів; виховати в учнів почуття відповідальності за доручену справу, охайності під час роботи, акуратності і зібраності при виконанні завдань, виховувати інтерес до обраної професії.